Etsning av Folke Gullby

Etsning av Folke Gullby
Etsning av Folke Gullby
Etsning av Folke Gullby
Etsning av Folke Gullby

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982): Champinjoner, signerad Gullby, etsning, plåtstorlek ca 6x6,5 cm

401666

2016-08-29