Folke Gullby etsning

Folke Gullby etsning
Folke Gullby etsning
Folke Gullby etsning
Folke Gullby etsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982): Kantareller, signerad Gullby, etsning, ca 17,5x14 cm

401667

2016-08-29