Man Ray Compass

Man Ray Compass
Man Ray Compass
Man Ray Compass
Man Ray Compass

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MAN RAY (1890-1976), Compass, 1920-1976, signerad med monogram och numrerad 86/110 på baksidesetikett, multipel utgiven av Edizione Galleria d´Arte Cortina-Cavour, Milano, 1976, efter förlaga (fotografi) från 1920, ca 50x33 cm

401673

2016-08-29