Man Ray Compass
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MAN RAY (1890-1976), Compass, 1920-1976, signerad med monogram och numrerad 86/110 på baksidesetikett, multipel utgiven av Edizione Galleria d´Arte Cortina-Cavour, Milano, 1976, efter förlaga (fotografi) från 1920, ca 50x33 cm
401673
2016-08-29