Skänkstop tenn

Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, 1800-tal, tenn, otydliga stämplar, höjd ca 29 cm

Med gravyr, locket lagat, botten med genomgående slitage

401699

2016-08-30