Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÄNKSTOP, 1800-tal, tenn, otydliga stämplar, höjd ca 29 cm
Med gravyr, locket lagat, botten med genomgående slitage
401699
2016-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här