Järnsäng

Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

SÄNG, Frankrike, 1900-talets början, järn, måleri i träimitation, höjd huvudgavel ca 125, bäddmått 200x140 cm

Slitage

401700

2016-08-30