Märklin tågset spår Ho
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, 1960-tal, spår Ho, bestående av: ellok 3030, ånglok 3000, vagnar, 2 st personvagnar 4030, kranvagn 611, kolvagn 4511, bananvagn 4509, tippvagn 4513, personvagn 4000 samt 2 4040, tankvagn 4501, öppen godsvagn 4503, ca 48 rälsbitar, 3 växlar, transformator
Samtliga vagnar och lok i fabriksförpackningar, funktioner ej testade, smärre skador, 3 olika kataloger medföljer varav 2 Märklin
401702
2016-08-31