Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, 1960-tal, spår Ho, bestående av: ellok 3030, ånglok 3000, vagnar, 2 st personvagnar 4030, kranvagn 611, kolvagn 4511, bananvagn 4509, tippvagn 4513, personvagn 4000 samt 2 4040, tankvagn 4501, öppen godsvagn 4503, ca 48 rälsbitar, 3 växlar, transformator

Samtliga vagnar och lok i fabriksförpackningar, funktioner ej testade, smärre skador, 3 olika kataloger medföljer varav 2 Märklin

401702

2016-08-31