Druvsax tesil buketthållare silver
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KAFFESKEDAR, 12 st., snarlika, stämplade Olaus Andersson, Landskrona 1875-79, tesil, stämplad Olaus Andersson, Landskrona 1883, druvsax, kaktång, kniv, servettring samt buketthållare, total vikt ca 300 g
Skador och lagningar
401713
2016-09-05