Druvsax tesil buketthållare silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st., snarlika, stämplade Olaus Andersson, Landskrona 1875-79, tesil, stämplad Olaus Andersson, Landskrona 1883, druvsax, kaktång, kniv, servettring samt buketthållare, total vikt ca 300 g

Skador och lagningar

401713

2016-09-05