Th Lindh olja på duk

Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, motiv av båtar på lugnt vatten, signerad Th Lindh -92, ca 21x28 cm

401728

2016-08-30