Th Lindh olja på duk

Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk
Th Lindh olja på duk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, motiv vinterlandskap, signerad Th Lindh -89, ca 24x30 cm

401729

2016-08-30