Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt, sannolikt Danmark, klädd i ljusröd textiklädsel, rygg med knappar, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
401730
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här