Matbord med 3 iläggsskivor

Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

MATBORD, fanérat lövträ, 1900-tal, avsmalnande ben med mässingavslut, sarg med dekor av pärlkant, 3 iläggskivor varav 1 med sarg, höjd ca 76, diameter 113, skivorna á 50 cm vardera

Slitage, fläckar

401764

2016-08-30