Matbord med 3 iläggsskivor
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
MATBORD, fanérat lövträ, 1900-tal, avsmalnande ben med mässingavslut, sarg med dekor av pärlkant, 3 iläggskivor varav 1 med sarg, höjd ca 76, diameter 113, skivorna á 50 cm vardera
Slitage, fläckar
401764
2016-08-30