Taste du vin i silver

Taste du vin i silver
Taste du vin i silver
Taste du vin i silver
Taste du vin i silver
Taste du vin i silver
Taste du vin i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TASTE- DU- VIN, silver, 1800-tal, Tyskland, invändigt förgylld, graverad dekor av blomma, 2 hänklar, höjd
3, längd 14 cm, vikt 91 g

401767

2016-08-30