Telefon 1960/70-tal

Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal
Telefon 1960/70-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TELEFON, Italien, 1970-tal, alabaster, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

401774

2016-08-30