Jordglob Ivar Asp
2016-08-30
401775
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
IVAR ASP, jordglob, 1900-talets första hälft, glas och förkromad metall, höjd ca 45 cm
Smärre slitage