Jordglob Ivar Asp

Jordglob Ivar Asp
Jordglob Ivar Asp
Jordglob Ivar Asp
Jordglob Ivar Asp
Jordglob Ivar Asp
Jordglob Ivar Asp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IVAR ASP, jordglob, 1900-talets första hälft, glas och förkromad metall, höjd ca 45 cm

Smärre slitage

401775

2016-08-30