Rökbord mässing

Rökbord mässing
Rökbord mässing
Rökbord mässing
Rökbord mässing

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, mässing och trä, 1900-talets andra hälft, höjd 42, diameter 60 cm

Smärre slitage

401776

2016-08-30