Sekretär teak 1950-tal

Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal
Sekretär teak 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, teak, 1950-tal, rullklaff med bakomvarande skrivinredning, utdragbar skrivskiva, höjd 96, 90x45 cm

Visst slitage

401777

2016-08-30