Fåtöljer 1930-tal
2016-08-30
401782
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, tvåfärgad textilklädsel samt benställning i lackerat trä, höjd ca 77, sitthöjd 42 cm
Visst slitage