Takarmatur 1960-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LÄKARLAMPA, 1960-tal, vitlackerad metall, mässing och bok, teleskopsmodell, längd ca 60-90 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
401783
Päivämäärä:
2016-08-30