Takarmatur 1960-tal

Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LÄKARLAMPA, 1960-tal, vitlackerad metall, mässing och bok, teleskopsmodell, längd ca 60-90 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

401783

Päivämäärä:

2016-08-30