Fåtäljer Odd Knutsen

Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen
Fåtäljer Odd Knutsen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ODD KNUTSEN, "Luna Chair", fåtöljer, 1 par, för Hjellegjerde, Norge, 1970-tal, brun skinnklädsel

Slitage

401785

2016-08-30