Berndt Wennström olja
2016-08-30
401826
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), motiv från Södermalm, signerad B Wennström, olja på duk, 54x73 cm