Berndt Wennström olja

Berndt Wennström olja
Berndt Wennström olja
Berndt Wennström olja
Berndt Wennström olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), motiv från Södermalm, signerad B Wennström, olja på duk, 54x73 cm

401826

2016-08-30