Seifert bronsskulptur

Seifert bronsskulptur
Seifert bronsskulptur
Seifert bronsskulptur
Seifert bronsskulptur
Seifert bronsskulptur
Seifert bronsskulptur
Seifert bronsskulptur
Seifert bronsskulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANZ SEIFERT(1866-1951): skulptur, brons, signerad och daterad Franz Seifert 1921, Wien, höjd ca 36 cm

401845

2016-08-30