Madeleine Pyk etsning

Madeleine Pyk etsning
Madeleine Pyk etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Självporträtt", signerad M Pyk, färgetsning, 9/56, 20x12,5 cm

401865

2016-08-30