Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, 1700-talets slut, gustaviansk, förgylld och skuren dekor, ca 130x58 cm

Slitage, krön saknas, lagningar, senare glas och bakstycke

401939

2016-08-30