Anshelm Schultzberg

Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg
Anshelm Schultzberg

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vintermotiv, signerad samt daterad A. Schultzberg Skenora 19/3 1932 Ingarö, olja på duk, 58x71 cm

4:e december

Smärre hål

401943

2016-12-04