Byrå gustaviansk stil
2016-08-31
401944
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, dekor med intarsia av festonger och putti, detaljer i patinerad mässing, höjd ca 83, 110x48 cm, nyckel medföljer
Bruksslitage