Illum Wikkelsö

Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö
Illum Wikkelsö

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ILLUM WIKKELSÖ, soffgrupp, 3 dlr., 1960-tal, jakaranda, rött skinn, soffans längd ca 129 cm

Slitage

401946

2016-08-31