Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, jakaranda, utdragbart, höjd ca 55, 125x77 cm

Slitage

401948

2016-08-31