Philip Zachau golvlampa

Philip Zachau golvlampa
Philip Zachau golvlampa
Philip Zachau golvlampa
Philip Zachau golvlampa
Philip Zachau golvlampa
Philip Zachau golvlampa
Philip Zachau golvlampa
Philip Zachau golvlampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP ZACHAU, golvlampa, skärm i perforerad metall, vitlackerad, Ateljé Lyktan, 1970-tal, höjd ca 132, diameter 66 cm

Smärre slitage

401955

2016-08-31