Väggur Erik W Hultin Stockholm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, Erik W. Hultin, Stockholm, rokokostil, förgylld, höjd ca 56 cm

Slitage

401966

2016-08-31