Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
LASSE STEVENFELDT (1930-2014): Trepol, signerad och daterad Lasse Stevenfedt -71, mässing, plast, trä, höjd ca 16, 27x27 cm
401970
2016-08-31