Roberto Matta färglitografi

Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

1 200 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Les anus d´une pomme, 1971, signerad Matta, 31/300, färglitografi, ca 48x65 cm
LITTERATUR: Sabatier 241

401977

2016-09-05