Klubbat för:
2 800 SEK
1 200 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Les anus d´une pomme, 1971, signerad Matta, 31/300, färglitografi, ca 48x65 cm
LITTERATUR: Sabatier 241
401977
2016-09-05