Mössbord 1800-tal

Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖSSBORD, furu, 1800-tal, allmoge, låda i sargen, höjd 75, 133x72 cm

Slitage

401982

2016-08-31