Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, teak, 1900-talets mitt, med belysning, höjd 121, 79x41 cm, nyckel finns

Bruksslitage

401984

2016-08-31