Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Himmel o Haven, Hven", signerad à tergo, olja på duk, ca 74x74 cm

Utställd: Liljevalchs 1990 utställning "Vattenlandskap"

401990

2016-08-31