Fåtöljer rött skinn

Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel med lösa plymåer, kromade metallben, sitthöjd ca 42 cm

Ytskador, slitage

402001

2016-08-31