Peter Klasen

Peter Klasen
Peter Klasen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER KLASEN (Tyskland, född 1935): Femme, signerad och daterad, 30/99, färggravyr, ca 42x27 cm

Oramad, i passepartout

402025

2016-08-31