Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER KLASEN (Tyskland, född 1935): Femme, signerad och daterad, 30/99, färggravyr, ca 42x27 cm
Oramad, i passepartout
402025
2016-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här