Antonio Segui Argentina

Antonio Segui Argentina
Antonio Segui Argentina
Antonio Segui Argentina
Antonio Segui Argentina
Antonio Segui Argentina
Antonio Segui Argentina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANTONIO SEGUI (Argentina, född 1934): (3) Figurkompositioner, signerade Segui, daterade -63, -64, -65, ea, färglitografi, varierande mått

Oramade, gulnader

402044

2016-09-01