Robert MALAVAL mfl (2)
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT MALAVAL (Frankrike, 1937-1980): Roue de vélo, 1969, signerad Malaval, 58/100, etsning, ca 34x43,5 cm samt OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och numrerad 45/100, färgserigrafi, 38x58 cm
Oramad,
402057
2016-09-01