Arnod Nolle Svensson oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNOLD NOLLE SVENSSON (1915-2008): "Vårväder", signerad och daterad Nolle 79, olja på duk, ca 92x98 cm

402061

2016-08-31