Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PANEL, 1800-tal, gustaviansk stil, trären, dekor av medaljong med pilbåge, höjd ca 77 cm, längd 164 cm
Slitage, skador
402093
2016-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här