Panel

Panel
Panel
Panel
Panel

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PANEL, 1800-tal, gustaviansk stil, trären, dekor av medaljong med pilbåge, höjd ca 77 cm, längd 164 cm

Slitage, skador

402093

2016-09-01