Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, teak, 1900-talets mitt, dubbla brickor samt gummiklädda hjultrissor, höjd ca 60, 53x40 cm
Visst slitage
402100
2016-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här