Edith Gert oljemålning

Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDITH GERT (1906-1983): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 63x51 cm

402107

2016-09-01