Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, SKÅLAR, 8 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, varierande dekor, diameter 8-23 cm
Sprickor, nagg, skador
402110
2016-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här