Famille rose

Famille rose
Famille rose
Famille rose
Famille rose
Famille rose
Famille rose
Famille rose
Famille rose
Famille rose
Famille rose

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TALLRIKAR, SKÅLAR, 8 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, varierande dekor, diameter 8-23 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor, nagg, skador

402110

2016-09-01