Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, anatolisk, 1900-talets andra hälft, medaljong på rostfärgad botten, ca 226x110 cm
slitage
402122
2016-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här