Joachim Granit oljemålning

Joachim Granit oljemålning
Joachim Granit oljemålning
Joachim Granit oljemålning
Joachim Granit oljemålning
Joachim Granit oljemålning
Joachim Granit oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOACHIM GRANIT (född 1960): "Kelp II", signerad och daterad Joakim Granit 1994, olja på glas, ca 120x80 cm

402164

2016-08-31