Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LOIC LE GROMELLEC (född 1957): "Megalithe Noir", monogramsignerad och daterad LLG -87,, olja på duk, ca 90x70 cm
Dukskador
402173
2016-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här